Biuro Rachunkowe Atena Sp. z o.o.
krótko o naszej firmie

Dla nas każdy Klient jest najważniejszy.

Biuro podatkowe ATENA z siedzibą w Luboszycach zajmuje się kompleksową obsługą księgową i podatkową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy Państwu stałą współpracę, oferując księgowość na najwyższym poziomie. Posiadamy stosowne uprawnienia do prowadzenia działalności w tym zakresie oraz niezbędne doświadczenie.

Do finansów i ekonomii podchodzimy z wielką pasją i zamiłowaniem. Naszym Klientom gwarantujemy komfort, bezpieczeństwo oraz oszczędność czasu. Dbamy o systematyczne dokształcanie się, zdobywanie wiedzy i śledzenie zmian w przepisach dotyczących księgowości, podatków, kodeksu pracy i ubezpieczeń społecznych.

Biuro księgowe ATENA z Luboszyc ponosi pełną odpowiedzialność za wykonywane usługi. Posiadamy również polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności biura rachunkowego.

„My zajmiemy się Twoją księgowością, a Ty zajmij się swoim biznesem”

Potrzebujesz najlepszego księgowego?

Poszukujesz profesjonalnego biura księgowego, które będzie Cię wspierać w rozwoju biznesu i pomoże uniknąć pułapek w prawie podatkowym oraz znajdzie optymalną drogę do wyznaczonego celu? Oferujemy księgowość na najwyższym poziomie!

O firmie - Księgowość Luboszyce - Atena Biuro księgowe Opole

Księgowość na najwyższym poziomie!

Przekazanie nam spraw księgowych i kadrowych sprawi, że będą mogli Państwo skupić się na swojej działalności. Każdy Klient jest traktowany indywidualnie. Dbamy o Państwa interesy. Gwarantujemy rzetelność, terminowość, dokładność oraz fachową wiedzę, co daje pewność, że usługi są prowadzone na najwyższym poziomie.

Świadczymy szeroki zakres usług:

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i ewentualną współpracą. Poszukujemy klientów na terenie Opola i całego województwa opolskiego.
Ponadto w trosce o cenny czas naszych klientów, dojeżdżamy do Państwa po dokumenty.